Blog

21 Şubat 2018

Bayrak Direği Adana

Adana, gelişen ve gelişen çehresiyle Türkiye’nin en modern kentleri arasında yer alıyor. Kentin yaşanabilirlik düzeyinin her geçen gün biraz daha yükselmesi, istihdam ve şehircilikle ilgili yatırımlar Anada ilini cazip kentler arasına sokuyor. Kentin gelişimini sağlayan kurum ve kuruluşların merkezi yönetim alanlarında yer edinen bayrak direklerinin estetikliği de oldukça önemlidir. İlgili kurumların imaj ve prestijini yansıtan bayraklarının dalgalandığı direk modellerinin sağlam ve emniyetli olması gerekiyor. Bu anlamda direk imalatının standartlarının az çok bilinmesinde fayda vardır.

Adana Bayrak Direkleri

Adana Bayrak Direkleri

Adana bayrak direği imalatı

Aydınlatma, bayrak veya reklam panoları için kullanılabilen direk modellerinin her biri için ayrı özelliklerin sayılması mümkündür. Ancak temel olarak ve ana özellikler açısından birbirinden farklılığın söz konusu olduğunu söylemek mümkün değildir. Bu bakımdan öncelikle direklerin galvaniz ve paslanmaz çelikten imal edilmesi gerekiyor. Böylece daha dayanıklı ve sağlam bir direk modelinin müşteriye sunulması mümkündür. Ancak ucuz malzeme ve işçilikle elde edilen direk modelinin kullanımı hem güvenli değildir hem de bir zaman sonra deformasyon söz konusu olacağından değişimi zaruret icap edecektir.

Adana bayrak direği için söz konusu olan standartlar 304 kalite standartlarıdır. Paslanmaz çelikten imalat edilen direk modelleri, AB standartlarını ifade eden 304 kalitesindedir. Uzun süre dayanır, güvenlik riski yaratmaz ve birinci sınıf işçilik ürünüdür. Bu modellerin estetik bir görünüme sahip olması da kurumların imajına uygun olmalarını sağlar. Renklendirme işleminin kaliteli malzeme kullanılarak yapılması, rengin bir zaman sonra atmasını önler. Bazı direk modellerindeki renklerin atması, kötü görünüme sahip olmalarına neden olur. Bu da, kurum imajı için uygun değildir.

Direklerin ağırlıklarına da dikkat edilmesinde fayda vardır. Çelikten imal edilen ve üstün teknolojiyle elde edilen direk modelleri ağır değildir. Bu sayede kötü hava şartlarından etkilenmezler ve güvenli bir direk modeli sunarlar. Bu tür direklerin tercih edilmesi de kurumlar için daha uygundur. Hem güvenli hem de sağlam direk modellerinin tedariki adına Skylight Bayrak Direkleri firmamız ile  hemen iletişim kurabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Kalite tesadüf değildir. 2002 yılından beri en iyi kaliteyi yaşatmaya çalışıyoruz.

Bayrak Direkleri
 
Cart