Blog

21 Şubat 2018

Bayrak Direkleri Erzurum

Çok eski zamanlardan beri değişmeyen bazı gelenekler söz konusudur. Bayrakların kurum ve kuruluşlar önlerinde dalgalandırılması da, değişmeyen ve değişmeyecek gelenekler arasında yer alıyor. Bu örfe artı bir değer olarak kazandırılan şey ise, kurumun kendi bayrağının da dalgalandırılmasıdır. Reklam amaçlı olduğu kadar kurumun çevresine ilanını imkan sunan bayrakların kullanılması oldukça yaygın hale gelmiştir. Her kurum kendi kültürüne uygun bayrak modelini birden fazla olacak şekilde kurum önünde dalgalandırmaktan gurur duyuyor diyebiliriz. Erzurum gibi hem özel hem de resmi kurumların olduğu bir şehirde de kurum önlerindeki değişik bayrak modellerini görebilmeniz mümkündür. Bu bayrakların dalgalanması için gerekli olan bayrak direklerinin ise, sağlam ve uzun süre kullanılabilir olması önemlidir.

Erzurum bayrak direği

Erzurum bayrak direği

Bunun için Erzurum bayrak direği modelleri hakkında birtakım kalite unsurlarından haberdar olmak icap ediyor. Kurum adına bayrak direği tedarik edecek kişilerin kalite standartları hakkında bilgiye sahip olmaları demek, daha nitelikli bir direk modelinin tercih edilmesini sağlayabilir. Bu bakımdan öncelikle dikkat edilmesi gereken hususun paslanmaz çelikten ve galvaniz malzemeden imal edilen direk modelinin tercih edilmelisidir. Bu direk modeli daha güvenli ve daha uzun ömürlüdür. Paslanma söz  konusu olmadığı için çürümez ve devrilme riski de söz konusu olmaz. Can ve mal emniyeti açısından en ideal direk modelidir.

Kurum imajına uygun direk modeli

Paslanmaz çelikten imal edilen direk modelleri renklerini muhafaza edebilir. Bu da, kurum önünde yer alan direğin daha estetik görünmesini sağlayabilir. Ucuz malzeme kullanılarak üretilen direk modeli için bunu söyleyebilmek zordur. Çünkü bir zaman sonra rengini atacak olan ve paslanması muhtemel olan direk modelinin kurum imajına zarar vermesi söz konusudur. Erzurum bayrak direği ürünlerinin estetikliği, kaliteli malzemeden imal edilmesi sayesinde uzun süre kullanıma da uygun olması, birçok avantajın elde edilmesini sağlayabilir.

Direk almadan önce 304 kalite standartlarına uygun ürün imal eden şirketleri araştırmanız gerekiyor. Böylece en iyi direk modeline sahip olabilirsiniz. Türkiye çapında direk imalatı yapan Skylight Bayrak Direkleri şirketi tarafından imal edilen ürünlerin hepsi; AB ve 304 kalite standartlarına uygun, işlevsel ve sağlam ürünlerdir.

Bayrak Direkleri ,
 
Cart