Blog

21 Şubat 2018

Bayrak Direkleri Hatay

Kurum kültürün en önemli objelerinden birisini bayrak oluşturuyor. Kurumların logolarının yer verildiği bayraklarda kuruma ait kültürü yansıtan çizgi, renk ve şekillere yer verilebiliyor. Bunların kurum binalarının önlerinde dalgalandırılması oldukça önemli bir ilan ve reklamdır. Kurumlar için bir geleneği ifade etmeye başlayan bu urumun en iyi ve kaliteli şekilde yaşatılabilmesi adına bayrak direklerine ihtiyaç var. Bayrak direklerinin kalitesi, dayanıklılığı ve esneklik gibi sağladığı kullanılabilirlik, kurum bayraklarının daha iyi dalgalanmasını sağlıyor. Ayrıca direklerin birinci sınıf kalitede olması, estetikliği muhafazası açısından da önemlidir. Hatay bayrak direği ihtiyacı bulunan kişilerin mutlaka direk modelleriyle ilgili kalite standartlarını bilmesi ve ona göre direk tedariki yapması icap ediyor.

hatay bayrak direkleri

Bayrak direkleri hatay

Direkler hakkında bilgi

Gerek aydınlatma gerekse bayrak direklerinin ortak yönlerinin olduğunu ifade edelim. Kalite standartları olarak birbirine benzeyen direklerin uzun ömürlü olması ve güvenilir şekilde kullanılabilmesi adına bazı kriterler hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Böylece kurum için tedarik edilecek direk modelinin daha ideal olması sağlanılabilir. Ucuz malzemeden imal edilen direk modelinin alınması halinde çürüme ve paslanma söz konusu olur. Bu da, kurumun kültürünün ve imajının lanse edildiği bayrak ve bayrak direğinin kötü bir görüntüye sahip olması demektir. İmaj ve prestijini düşünen kurumların asla paslanmaz ve çürümez direk modellerini tedarik etmeleri lazımdır. Hatay bayrak direği modelleri çelikten imal edilen ve galvaniz yapıya sahip ürünlerdir. Bunların çürümesi, paslanması ve deforme olması mümkün değildir.

Rengini koruyan ve asla paslanmayan direk modeli sayesinde imaj ve prestij de korunabilir. Esneklik, bayrağın daha iyi dalgalanmasına ve reklamın çok daha iyi sağlanmasına neden olur. Birinci sınıf malzeme ve işçilikle imal edilen direk modeli sayesinde kurumunuza yakışan direk modelini tedarik etmiş olursunuz. Bu direk modellerini kurumsal ve yüksek standartlarda üretim imalatını vizyon haline getiren kurumlardan alabilirsiniz. Bu yöndeki çalışmalarıyla Türkiye’nin en iyi direk modeli imalatını yapan Skylight Bayrak Direkleri şirketiyle iletişim kurabilirsiniz. Böylece güvenilir ve sağlam direk modeline sahip olursunuz. 2002 yılından beri kalite üretiyoruz. Kalite tesadüf değildir biliyoruz.

Bayrak Direkleri ,
 
Cart