Blog

21 Şubat 2018

Bayrak Direkleri Konya

Gerek özel gerekse devlet kurumlarının kültürünü yansıtan logoların bayraklaştırılması ve kurumlara ait binaların önlerine asılması önemli bir prestij sağlıyor. Gelenek haline gelen bu durumun nitelikli bir şekilde yapılabilmesi için ise, bayrak direkleri önem arz ediyor. Birinci sınıf malzemeden imal edilen bayrak direklerinin uzun süre kullanılabilirliği, paslanmaz yapıda olması ve bayrakların daha iyi dalgalanmasını sağlayacak esneklikte üretimi tercih edilebilirliklerini artırıyor. Şirketlerin uzun süre kullanıma uygun direk modellerini tercih etmeleri halinde kurum kültürlerinin bir parçası haline gelen bayraklarının daha iyi dalgalanması sağlanılabilir.  Konya bayrak direği modelleri hakkındaki kalite kriterleriyle en iyi direk modelinin hangisi olduğuna kanaat getirebilirsiniz.

Direkler hakkında bilgi

Aydınlatma veya bayrak direklerine yönelik taleplerin çok olmasından dolayı, bu sahada üretim yapan şirketlerin sayısı fazladır. Ancak bunların ürettikleri direklerin kaliteleri arasında oldukça büyük bir fark söz konusudur. Bu fark, kullanılan malzeme ve üretim teknolojisinden kaynaklanır. Yeni ekipman, birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılmadan gerçekleştirilen imalatlar daha ucuzdur. Kurumların ucuz mala rağbet etmeleri halinde ise, karşılaşacakları birtakım dezavantajlar söz konusudur. Öncelikle ucuz üretim ile sağlanılan direk modelinin kullanım ömrü oldukça azdır. Kısa sürede çürüme ve paslanma meydana gelebilir. Bu da, direğin yıkılması durumu ortaya çıkarır. Güvenlik açısından birtakım riskler doğabilir.

Bu gibi durumların söz konusu olmaması adına mutlaka paslanmaz çelikten imal edilen direk modellerinin tercih edilmesinde fayda vardır. Bu tür direk modellerinin tercih edilmesi halinde çürüme, deforme olma ve yıkılma gibi riskler söz konusu olmaz. Konya bayrak direği modelli seçerken paslanmaz çelik ve galvanizden imal edilen ürünler birinci sınıf kaliteyi ifade ediyor. 304 kalite standartlarında üretilen direk modellerinin kullanım ömrü de oldukça uzundur. Kolay montaj ve demontaj özelliklerinin söz konusu olduğu modellerin taşınması kolaydır.

Hafif ve esnek özelliklere sahip direklerde kurum bayraklarının dalgalanması flama şeklinde sağlanılabilir. Modern ve yeni nesil imalatın ürünü direk modellerinin tercih ederek kurumunuza yakışana sahip olun. Bunun için Skylight Bayrak Direkleri şirketiyle iletişim kurabilirsiniz. Kaliteyi tercih edenler için 2002 yılından beri kaliteyi üretiyoruz.

Bayrak Direkleri ,
 
Cart