Gizlilik Politikası

Skylight Aydınlatma Web Sitesi Gizlilik Protokolü

Skylight Aydınlatma bu web sitesindeki yazılı ve görsel bütün içeriklerin maddi ve manevi yasal sahibidir. Skylight Aydınlatma’ya ait olmayan ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile diğer ilgili mevzuat ile koruma altına alınmış olan 3. şahıslara ait içeriklere ise mevzuata uygun olarak web sitesinde yer verilmektedir.

Web sitesindeki bütün içerikler telif hakkına tabi olup uluslararası ve ulusal mevzuat hükümleri çerçevesinde Skylight Aydınlatma hak sahibi olacaktır. Söz konusu hakların elde edilmesinde Skylight Aydınlatma bizzat eser yaratabileceği gibi yaratılmış eserleri de yasalara uygun şekilde kullanabilecektir.

Şekil, yöntem, usul veya format farketmeksizin her ne şekilde olursa olsun Skylight Aydınlatma’nın mülkiyetinde olan web sitesi içeriklerinin, sistemli bir şekilde ticari olsun ya da olmasın indirilmesi ve depolanmasına kesinlikle izin verilmez. İçerik kopyalanarak tekrar başka sitelerden çevrimiçi olarak yayınlanamaz. Kişisel ihtiyaçların kullanılması bu protokolün dışındadır.

Uyarı

Skylight Aydınlatma, web sitesi içeriğinde değişiklik yapabileceği gibi dilediği zaman içerikteki bilgileri değiştirebilir, güncelleyebilir veya kaldırabilir. Bu nedenle web sitesi içeriğindeki tüm bilgi ve belgelerin güncelliği taahhüt edilmemektedir.

Kullanıcıların, web sitesinde yer alan bilgiler doğrultusunda hareket etmeden önce Ünivesite’nin ilgili birimi ile iletişime geçerek en doğru bilgiye ulaşması önem arz etmektedir.

Web sitesi içeriğinde yazılı veya görsel olarak başka kurum, kuruluş, şirket veyahut başka bir üniversiteye ait link, görsel vb. içeriklere yer verilmesi, Üniversite’nin bu kuruluşlar ile bağlantılı olduğu anlamına gelmeyecektir.

 
Cart