Müşteri Yorumları

Aenean maximus feugiat tincidunt. Nam et ultrices quam. Duis eu sollicitudin turpis, ac laoreet massa. Praesent nibh velit, accumsan sed fermentum a, finibus ultricies mi! Cras scelerisque magna eu sapien bibendum; non porta mauris pulvinar. Aliquam ullamcorper consectetur lectus a blandit. Sed facilisis laoreet ipsum, sit amet tincidunt leo porttitor condimentum? Maecenas dapibus, erat vitae elementum ultrices, nunc magna ornare magna, id porta elit sem et mi. Proin vitae nibh nunc. Integer a sapien ligula.

Aydınlatma Direği için firma ile iletişime geçtim. Aradığımız güvenilir bir çözüm ortağıydı. Skylight'a güvendiğimiz için hiç pişman olmadık. Titiz çalışmalarından dolayı firmam adına teşekkür ederim.

Nart Tuguj Solmaz - Genel Müdür

2012 yılından beri Skylight ile Aydınlatma Direkleri çözümleri konusunda çalışmaktayız. Özellikle paslanmaz çelik aydınlatma direği ve galvanizli bayrak direkleri alanında başarılar elde ettik. Saygılar

Ömür Özcan - Genel Direktör

Kurumumuz için bayrak direkleri ihtiyacı için galvanizli bayrak direği teklifi istedik. Teklif süreci, projelendirme ve montaj keyifli geçti. Tekrar çalışmayı düşünüyoruz.

Sevcan Yılmaz - Satın Alma Sorumlusu
 
Cart